naša ponuka služieb

Tvorba webstránok

Tvorba webstránky je proces pozostávajúci z viacerých činností, ktoré bežného človeka zväčša ani nenapadnú. Preto vám s týmto procesom vieme pomôcť, aby ste nemuseli študovať veci, ktoré už nikdy nebudete potrebovať.

Aby sme vám aspoň zhruba vysvetlili čo bude k webtránke potrebné urobiť, použijeme príklad s bývaním v dome. Každý kto chce bývať potrebuje mať nejakú predstavu ako má dom vyzerať a aké funkcie má plniť. Keď je toto jasné, kúpi sa parcela, postaví sa stavba a zaeviduje sa adresa. Priebežne treba dom trochu udržiavať, občas natrieť, občas pristaviť nejakú izbu, a niekedy vymeniť nefunkčné zariadenie.

Tak ako aj pri dome, ak sú zlé základy, všetko ďalšie bude náročnejšie na údržbu. Sme tu pre vás, aby sme vám navrhli kvalitne nielen základy, ale aj všetko ďalšie.

Parcelu v našom prípade predstavuje hosting webstránky. Čiže miesto, server, alebo iný počítač, kde budú digitálne dáta o webstránke uložené. Aby sa každý k týmto dátam vedel dostať, bude takýto hosting potrebovať adresu. Tou je v našom príklade doména v tvare www.nejakafirma.sk. Samotný dom tvorí samozrejme webstránka ako taká. Izby sú stránky a podstránky, zvonček je kontaktný formulár apod.

Proces tvorby webstránky

Základom je zistiť čo si zákazník predstavuje, čo potrebuje a ačo sa mu páči.

Podľa konkrétnej situácie klientom navrhneme najlepší hosting a zaobstaráme doménu.

Podľa množstva požiadaviek, faktorov a podmienok vyrobíme webstránku, ktorú umiestnime na hosting, aby bola verejne prístupná.

Klientov naučíme ako sa ovládajú základné veci na webstránke, ako sa menia texty, pridávajú članky, alebo tovar do eshopu.

Aké webstránky tvoríme

Zdá sa nám logické, že vás nebudeme presviedčať na nejaký obskurný vlastný redakčný systém, ktorý nevie obsluhovať nikto iný než my a tak z vás budeme ťahať peniaze aj ďalšie roky. Preto tvoríme na systéme WordPress, ktorý je prehľadný, rozšírený, masívne aktualizovaný a ktorý si viete obsluhovať z veľkej časti aj sami. Používame profesionálne doplnky (pluginy) a ku všetkým častiam dostanete plné licencie.

Prvky programované na mieru

Nie sme len klikači a skladači niečoho, čo urobil niekto iný. Ponúkneme vám programovanie na mieru a to všetko pri zachovaní všektých výhod, ktoré systém Wordpres ponúka. Máme skúsenosti s rozsiahlymi a komplikovanými webstránkami. Ak potrebujete rôzne štatistiky, závislosti medzi jenotlivými elementami na stránke, dynamické prepočty, prácu so vstupmi od zákazníkov, alebo nalogovaných zákazníkov , sme tu pre vás.

Responzívny dizajn

Naše stránky sú prehľadné a optimalizované nielen pre počítače, ale aj tablety a mobily.

Redakčný systém WordPress

Bezpečný, moderný a neustále aktualizovaný najpopulárnejší redakčný systém.

SEO optimalizácia

Pomôžeme vám s tvorbou tak, aby vašu webku našli vyhľadávače ako Google čo najľahšie.

Zabezpečenie cez SSL

Bezpečné prevody peňazí v prípade eshopov, zadávaní citlivých údajov, alebo odosielaní osobných údajov.

Blog, portál, eshop, ...

Je jedno aký typ stránky potrebujete, vieme vám ho pripraviť.

Časté otázky

Ako dlho trvá vytvorenie webstránky?

Záleží od mnohých faktorov, z ktorých najčastejším úzkym miestom je dodanie podkladov od klienta. Ak ide o jednoduchú webovú prezentáciu, je to otázka 3-4 dní. Ak ide o veľký eshop, môže to byť aj mesiac. Ak klientovi trvá dlho kým napíše texty, ktoré na webe majú byť zobrazené, stránka nevie byť publikovaná bez nich vôbec.

Kto dodá fotky a texty? Napíšete ich vy?

Záleží na ďalších dohodách, ale zväčša klient dodáva texty, fotky, logá, videá a iné dokumenty, ktoré majú byť na webe dostupné.

Chcem mať v eshope množstvo produktov. Ak vám dodám podklady, nahrátemi ich vy?

Samozrjeme je to možné, ale treba si uvedomiť, že aj to berie čas, ktorý niekto musí zaplatiť. V takomto prípade klientom skôr zabezpečíme lacného brigádnika, ktorý mu produkty ponahadzuje.

Treba sa o stránku po odvzdaní nejak špeciálne starať?

Áno, ale mnohé veci z takejto údržby si viete robiť aj sami. Klientom ponúkame základnú starostlivoť na mesačnej báze za stanovený paušál.

Musím vedieť programovať?

Nie, nemusíte. Všetko je urobené tak, aby ste so systémom pracovali tak ako napr. s Wordom. A tiež je možnosť, že všetky podklady pošlete nám a my vám ich ponahadzujeme.

Naše práce

Webstránka CSMalacky.sk

Webstránka - Digitalrunandbike.com

Webstránka - Moda-ewa.sk

Webstránka - Práčovne Cent

Webstránka - Almacentrum.sk

Webstránka - Bikelab.sk

Webka - Orbis Institute o.z.

Webová prezentácia firmy - Maga Studio s.r.o.

Webstránka - Svadobný fotograf Maroš Markovič