naša ponuka služieb

Tvorba animácií

Animácie sú špecifická vec. Niektoré sú zložité, niektoré jednoduché, môžu byť animácie kreslené, obrazové, ale animácie písma …

Naša spoločnosť sa zameriava na tvorbu prezentačných animácií ako sú pozadia na LED plochy, prelínačky scén, dynamické zobrazovanie textov (preklopenia, posuny, …), rôzne upozornenia, časovače apod.

Pri animáciách je veľmi dôležité tvoriť na správnu veľkosť prezentačnej obrazovky. Môže byť rozmer neštandarný, ale treba, aby sedel rozmer.

Proces tvorby animácie

Základom je zistiť čo si zákazník predstavuje, čo potrebuje a čo sa mu páči.

Podľa konkrétnej situácie klientom navrhneme scenár animáácie a prispôsobíme ho veľkosti obrazovky, kde sa bude animácia premietať.

Podľa požiadaviek vyrobíme animáciu a podľa potreby k nej dodáme hudbu. Vieme z danej animácie vytvoriť

V prípade potreby je možné, aby sme prišli na generálku vášho eventu a podľa potreby ladili na mieste niektoré detaily – časovanie sloganov, farby apod.

Aké animácie tvoríme

Sústredíme sa na eventové LED screenové animácie už existujúcich prvkov. Nie je v našich kapacitách tvoriť rozprávkové a infografikové animácie.

Časté otázky

Z každej animácie je vždy len jedna verzia?

Podľa dohody veme vytvoriť aj verzie napr. s tmavým aj svetlým podkladom, animovať len nejakú časť apod.

Nebude mi animácia sekať, alebo robiť iné problémy?

Každú animáciu bude treba otestovať, konvertovať na potrebný formát, kvoli priehľadným kanálom atď. V každom prípade urobíme všetko pre to, aby s animáciami problémy neboli.

Čo keď chcem nejakú animáciu, ale nemám presnú predstavu?

Navrhneme, poradíme.

Naše práce

Animácie na LED pre vianočný event

Animácie pre TEDx Bratislava Women 2019