Animácie na LED pre vianočný event

Typ prác:

V spolupráci s agentúrou Emotion sme pripravovali animácie pre vianočnný galadinner firmy VW. Animácie zahrňovali prechodové efekty vo forme priviatych vločiek, padajúce vločky s prvkami eventovej grafiky, animácie úvodných obrazoviek, animácie loga a vykresľovania rôznych elementov počas eventu. Všetky prvky boli exportované s alfa kanálom, pre ďalšie použitie vo vrstvách s ostatnými elementami, videoklipmi a inou grafikou.

Nižšie len zopár príkladov z množstva animácií, ktoré sme pre event robili.

Fade in s 5 color vlockami z alfa do alfa kanalu

Príklad animácie na velkej LED obrazovke. Ide o prechodovú animáciu vo forme vločiek z elementov vizuálu eventu, ktorou sa prepájajú 2 odlišné videoklipy, alebo iné vizuálne prvky. Čierna farba je priehľadný alfa kanál.

Pozadie na malú LED 1024x768 for blue bg

Príklad animácie na velkej LED obrazovke. Ide o príklad nevtieravého pozadia na obrazovke s využitím prvkov dizajnui eventu, zacyklená do loopu.

Animácia pozadia pod názvom eventu

Príklad animácie na velkej LED obrazovke. Ide o príklad nevtieravého pozadia na obrazovke pod názvom s využitím prvkov dizajnu eventu, zacyklená do loopu.

Animácia pozadia s logom a statickým rámikom

Animácia pozadia s logom a statickým rámikom, ktorý má event v dizajne.

Prechodová animácia padajúce 4 farebné vločky

for blue bg audio Ide o prechodovú animáciu vo forme vločiek z elementov vizuálu eventu, ktorou sa prepájajú 2 odlišné videoklipy, alebo iné vizuálne prvky. Čierna farba je priehľadný alfa kanál.

Animácia rámika s logom

Decentná animácia rámika s logom klienta. Rámik bol pôvodne animovaný ako "zváracia iskra", ale klient sa nakoniec rozhodol pre jednoduché vykreslenie. Čierna farba je priehľadný alfa kanál.