DXC Technology

DXC Technology is the world’s leading independent, end-to-end IT services and solutions company, helping customers harness the power of innovation.

Procter & Gamble

Mnoho z nás ani nevie, za čím všetkým stojí práve táto spoločnosť Procter & Gamble. Výrobky spoločnosti Procter & Gamble používa denne viac ako 4,5 miliardy ľudí na celom svete.

Tampax

Tampax je obchodní značkou společnosti Procter & Gamble, která jí používá pro produkty pro osobní hygienu. Tampax tampóny jsou jediné s jemným aplikátorem. Značka Tampax zaručuje spolehlivou ochranu a diskrétnost. Mottem společnosti Procter & Gamble je dodávat výrobky vynikající kvality a hodnoty, které zlepšují život spotřebitelům na celém světě.

Pampers

Pampers už viac ako 40 rokov pomáha zlepšovať život pre deťom, batoľatám a rodičom, ktorí sa o ne starajú, prostredníctvom celej rady plienok, plienkových nohavičiek a utierok určených pre každú fázu vývoja dieťaťa. Keďže mnohí výskumní pracovníci v spoločnosti Pampers sú samotní rodičia, venujú veľkú pozornosť vývoju výrobkov, ktoré sú prínosom pre mamu aj dieťa.

Iuventa

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže je štátna inštitúcia, priamo riadená Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Predmetom jej činnosti je práca s mládežou mimo školy a rodiny a mládežnícka politika na Slovensku aj mimo neho. Cieľom aktivít je implementácia štátnej politiky voči deťom a mládeži.

Slovenské firemné hry

Slovenské firemné hry (SFH)  organizujú agentúra ELCOP a týždenník TREND ako 3 podujatia v ročnom cykle. Zúčastňujú sa ich firemné tímy, ktorých veľkosť nie je limitovaná.

TEDx Bratislava

Dáva priestor jedinečným osobnostiam zo Slovenska aj zo zahraničia, ktoré sú výnimočné svojim zmýšľaním, skutkami, talentom, či potenciálom. Formát TEDx vznikol v duchu motta „myšlienky hodné šírenia” ako program miestnych, samostatne organizovaných podujatí, ktoré umožňujú ľuďom stretnúť sa a spoločne zažiť atmosféru pripomínajúcu konferencie TED. Podujatia TEDx sú kombináciou premietaných videí TEDTalks a živých vystúpení rečníkov, […]